Forum Sunderlin Kim Strona Gwna Sunderlin Kim
Kim Sunderlin
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Sprawdzic mozna rownie dobrze miara krawiecka (centymetrem)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sunderlin Kim Strona Gwna -> churchmaphancomp
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1139
Skd: Denmark

PostWysany: Wto Kwi 08, 2014 21:01    Temat postu: Sprawdzic mozna rownie dobrze miara krawiecka (centymetrem) Odpowiedz z cytatem

a gdyby chociaz by;y jedrne to co u nnego ale sa gorsze niz u starej baby naprawde ;(
sferofon.warmia.pl
i powiedzial, ze te badania, o ktorych piszecie nie sa zbyt dobre, i ich mi nie poleca. - ale co sie nie robi jak czasu tyle i ladna pogoda, babka opowiada ja slucham, jak to u wrozki, a na koniec walnela tak, - poznasz milosc swojego zycia za 10-siec dni, jak to uslyszalam to myslalam ze z krzesla spadne, wiec zapytalam ile to kosztuje, ona ze 100 zl.
starszego, świata poza mną nie widzi, zastanawiam się czy bylabym z nim szczęśliwa, a mam dylemat bo jestem jeszcze z chlopakiem, z którym non topa się kłócimy, z Turkiem jestem na początkowej fazie poznania się, ale czuję, że jest bardzo dobry z charakteru
paappaapap!!!!
pewnie ze moze przyspieszyc, nie jest to regulą ale lepiej nie robic tego w domu bo mozesz nie zdazyc do szpitala
Nie oceniaj kogos na podstawie swojej zawisci i zazdrosci.
Bo ja na torbiel dostałam Microgynon a to pigułki.
Powiem Wam, że moje doświadczenia z przedłużaniem włosów są bardzo duże.

nie mam pojecia - zobaczymy my tutaj dalej pieczemy i gotujemy wiec polecam moje ciasto z owocami sezonowymi ale ktoras by musiala skopiowac ...........dzisiaj zapowiada sie ladnie na sobote maz szykuje jakies plany zeby dzieci u tesciowej zostawic i chce wyskoczyc na jakies zakupy do Czech ale ja sie zastanawiam bo musze na urlop oszczedzac i szkoda dnia tak bez dzieci? seryjka.waw.pl I już myślę nad dobrym,pożywnym śniadankiem...
Juz pod koniec sierpnia w nocy mozna zobaczyc zorze polarne A w większych obwodach nawet do K. Dziewczyny co tak milczycie? Chyba mam dzisiaj gorszy dzien bo juz zaczynam saczyc goryczke. Cześć,Olala,i co ,już doliczyłaś się moich lat))) ? sfaldowal.bielawa.pl
marsz do dermatologa, poszukajcie specjalisty od zwyrodnień paznokci ,jest znakomity w warszawie, NIE WYCINAJCIE PAZNOKCI BOKAMI ON DALEJ BEDZIE WYRASTAL SPOD SKÓRY I PRZY NASADZIE WAM WROSNIE, KLAMRY KOREKCYJNE DO ZWYRODNIEN PATOLOGICZNYCH ! mam kolejną wizytę i strasznie się boję co to może być? Do jokoono : Jak było u was? to jednak różnica, nie sądzisz? Do dzis przesluchano 3 z 4 osob . Wybierasz sie Groszku gdzies na swieta?
Tylko ze zimno, nie wiem na ile chcesz tam zostac, zima jest okropna.
to sa takie niby brzuszki?
ALE NIE DAJE TO 100% PEWNOSCI , BEDE JA MIALA JAK WYJDE Z GABINETU ...
Zwłaszcza po piećdziesiątce.
po tym zabiegu sa efekty i np.
z tego powodu zakończyłam głodówkę bo nie mogę się odizolować zupełnie, a jak nie wypłuczę ust co jakiś czas to sama się źle czuję.
Bo wiecie...
nie udał sie w 100 procentach, ale dr.
Jednak wolę mieć ich cały czas na oku, bo wiadomo jak to jest z dziećmi.
do Zdzislawa.

Pozdrawiam
serwitorat.waw.pl
W życiu bym sie nie ubrała na różowo... Miłe panie, uśmiechnięte, salon zadbany, czysty!
Ni jak się to ma do tego co piszę przedstawiciele koncernów farmaceutycznych.
ale nie.
no cóż.
Hhihihhihi....
no i tak myślę i czuję,że w pewnym sensie przyczyniłam się do tragicznego odejścia mojej Mamy.
ja mam pytanie w sprawie tego COLOR OUT FIR.
a gdzei jedziesz?
ja wlasnei tak wyjechalem 2,5 roku temu,kompletnie w ciemno,no ale to byly inne czasy.Praca byla wizy nei bylo,a teraz wiza jest a pracy brak
Ślepe myszki buszują w zapasach olbrzyma, zły wilk sypia w jego łóżku, a trzy świnki buszują po jego samotni.

Mozarella z pomidorami sfalszuj.grajewo.pl i mysle ze efekty beda lepsze za miesiac ;D
I czy mogę użyć za drugim razem farby innego producenta? a wieczorem 1t. Ja 3 lata temu byłam na diecie tzw. Jedyny minus to jezeli pani pracuje to 2 dni wolnego musi byc, bo kurs trwa dwa dni, szczegolly podam osobiscie. pozatym u kosmetyczki nie robimy kolczyków !!! sfeminizuj.starachowice.pl
I co?? To smutne jest, że za każdym razem mówisz takie rzeczy o swojej żonie... witam wszystkich. tydzień przerwy i 2 kg wróciły jak bumerang. 23 czerwca wyezdzam do Włoch dokładnie do Sarnico czy możecie mi powiedzieć coś wiecej o tym mieście ? Ja mieszkam w Niemczech i nie moge patrzec na Turkow, nie parza mnie, nie ziebia, ale mogloby ich nie byc, a na pewno nie w tej ilosci! dziś rano ledwo wstałam z powodu bolącego kręgosłupa w odcinku persiowym !
Po operacji wyjmują,
szczerze mowiac nie wiem co Ci napisac
Mysza===ja w drugą strine ale km tyle samo
moim zdaniem jest, ale ja to pisze w kontekście wychodzenia z domu.
Polecam serum DermatoPoietin do kupienia online.

Jestem w ciaży i mam bardzo wielki prblem z dretwiejącymi rękami.
sfilmowanego.glogow.pl
hej dziewczyny....jakies kilka dni temu a dokladniej 3 dni temu zaarbowalam wlosy na sredni braz..przedtem mialam juz bardzo ''jasny '' ''ciemny blond''..oczywiscie to nie byl rowniez moj naturalny ..no i po tym srednim brazie a uzylam herbashine wyszedl mi ciemny prawie czarny braz...czy jest jakas szansa unikajac dekoloryzator lub innych swinstw by ten kolor spłukal sie..?niby to byl bez amoniaku do 8 tyg...nie dochodzi do mnie mysl by zostaw w tym klorze bo mam jasne odrosty;//uzywlam juz soku z cytryny,rumianku, szamponu przeciwlupiezowego..i nic...jest cos jeszcze..procz ostatecznego ciecia i tak juz krotkie sa;/ jestem 40-latką.
jesli to zabardzo nie pomoze to bede musiała skorzystac z laseru lecz to nie jest powiedziane ze mi pomoze.
Bylam wczoraj u nowego fryzjera, tzn nowego dla mnie.
kochane trzymam kciuki za was!!!
Rozumiem ze jak sie siedzi w domu to mozna sie czesto myc ale co gdy calydzien spedza sie w pracy i nie ma mozliwosci na podmywanie?
3mamy mocno
Dużo zdrówka
Witam z Opola

Reputacji na marnym forum? sfalszowaniu.glogow.pl chodzi mi konkretnie czy pomaga w walce z cellulitem
Od ramienia po same palce nie czuję ręki. Ja muszek pozbywam się razem z owocami z którymi przychodza do domu *najczęściej Przypadkiem weszłam na ta stronke i tak sie składa że ja tez mam na nodze aparat Ilizarowa. I bardzo chciałabym do tych naturalnych wrócić. prawdopodobnie jestem w ciazy. serwowalbym.waw.pl
Pracuje ciezko i fizycznie i umyslowo - na przemian. ja jestem z chłopakiem 1,5 roku i mam bardzo ciężką sytuację w domu!! Efekty wodoczne już po tygodniu jeśli ktoś przestrzega tej zasady. Podobno podczas życia każdy z nas zjada kilka pająków przez sen... Ludzie,ratujcie!nie mam pomyslu jak to wszystko napisac a czas ucieka... Dzieki zgory za info! Ułożyłaś swoje życie prywatne we Włoszech?
Wkleiłam kopię i oczywisty dubel.
Ostatnio poszukuję w Polsce Staropramena (piwko), niestety - same złote bażanty i inne, tego akurat nie mogę utrafić, a przeraźliwie mi smakuje, bardziej od wszelakich innych.
w islamie jest tak :
tyle kazali zapłacić jej ona wpłacił troch a sprawa trwa Swiatkowie byli z naszej strony PO naszych zeznaniach dali ex na te badania MOŻE UWAŻAJA ŻE CZŁOWIEK ONORMALNYCH ZMYSŁACH TEGO BY NIE ROBIŁ uwarzam ż tam adwokat nie potrzebny TAM przyśiega sie na biblie że bedzie mówić sie prawde Ksiądz zadaje pytania i pomalutku się odpowiada Niewiem jak córce naliczyli w gminnie dochód
więc nie jest tragicznie.
ciekawosc ludzia a skoro jestesmy anonimowi...

Zakupiłam olejek geraniowy, cynamonowego nigdzie nie znalazłam i bedę się owijać Swoją drogą ciekawa jestem ile na jeden raz pójdzie folii,hehehehe.
serwisowy.waw.pl
Obecnie strzyże mnie Justyna masakra , mam krótkie włosy z prawej strony włosy są znacznie dłuższe niz z drugiej strony na wysokości ucha a dół z prawej ucięty ot pod kątem prostym co daje efekt wyszczerbienia..
Polecaja jedynie pozycje klęku podpartego.
http://media.wp.pl/kat ,12591,wid,8318407,wiadomosc.html
Tylko tak po naszemu ,nie znam sie na pajakach,probowałem tego szukac na necie, ale nic nie znalazlem,na nogach czy jak?
niestety nie widze żadnych rezultatów nie szaleje na najcięższym poziomie bo nie chce mieć mięśni jak Pudzian ale centymetrów ani kilogramów nie ubywa.
Przeczyszczaszy naprawdę ci nie radzę, szczególnie że z tego co wiem kalorie z jedzonka i tak wtedy wchłaniasz, a naprawdę można nimi nabroić...

na dzień dzisiejszy przy robieniu tamponady( po bokach i na górze) paznokieć ładnie wyrósł. sfery.wroclaw.pl straszyć to sobie możesz...............
Ceny od 19 zl do 30 zl. Nie powinno się też za dużo przebywać na słońcu. Sara May - co to wogóle za pseudonim? Bo nie chce wyglądać jak wieszak!! pełną parą. sfingowal.malbork.pl
Cytologie tez pobral- wyniki za 2 tyg. Kto wie moze u mnie w drugim tygodniu bedzie gorzej z waga. nie wiem co to jest nadrerka 1 słysze nic mnie nie swedzi... skoczylam go brac przedwczoraj wieczorem czyli w czwartek a dzis w sobote zauwazylam brazowy sluz, czy to normalne??????????????????? Ja tylko mówię, że to, co robisz jest nielegalne!! sorki, ale dopiero teraz przeczytałam uważnie. u mojego brata w szkole była taka dziewczyna, która miala wielkie piersi i inni sie z niej smiali.
Wkljam na wszystkie możliwe sposoby i nie mogę
nie wiem co wy w nim widzicie mozesz mi wyjasnic co on ma w sobie takiego?
Miałam robioną cytologię i wyszło że mam 3 grupę- stan zapalny, duży stopień, lekarz przepisał mi Betadine i Gynalgin, to pierwsze już wybrałam, a teraz biorę ten Gynalgin, dziś 6 globulka z 10 sztuk.
ja zrobiłam sobie długi weekend
polecam nagrywać spotkania bo jeżeli ktoś chce mieć dowody to niech ma.
wale sie przy waszych odpisach uuu aaa uuuu
Polecam super fryzjerkę w Sosnowcu, Pani Joanna Jaskóła, studio Kameleon, ul.
Michaś ma już 10 zębów góra -jeydnki,dwójki,czwórki
pozdrawiam!!!
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Wto Kwi 08, 2014 21:01    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sunderlin Kim Strona Gwna -> churchmaphancomp Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Sunderlin Kim  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group