Forum Sunderlin Kim Strona Gwna Sunderlin Kim
Kim Sunderlin

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

one dają uczucie sytosci ./.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sunderlin Kim Strona Gwna -> churchmaphancomp
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri

Doczy: 04 Sty 2014
Skd: Denmark

PostWysany: Sro Kwi 09, 2014 00:18    Temat postu: one dają uczucie sytosci ./. Odpowiedz z cytatem

ja na to , że to TO świństwo ale ja nie umrę i że to propaganda.
sferolit.wlocl.pl
do dzisiaj nie sądziłam że tak wielu rówieśników ma podobny problem z drętwieniem rąk.Ja jestem tym załamana ciągnie to sie za mną od marca.W nocy mogę spać tylko na wznak z rękoma ułożonymi wzdłuż tułowia.Jednak kiedy we śnie zmienię choć odrobinę ułożenie rąk obudzi mnie ogromny ból .
Jesli chodzi o cene to wydaje mi sie ze jesli ktos zobaczy TEN rewelacyjny efekt na swojej glowie to jakakolwiek kwota bedzie obojetna bo w tej chwili kobieta czuje sie ze jest najpiekniesza i najseksowniejsza i moze wszystko ....
Kasienko23,żadnych objawów,które tak pracowicie wyszukalaś w necie nie mam.Ja czuję raczej ucisk w dole pleców(ale niezbyt często) niż ból nerek.Jestem pewna,że po dawce mineralnej(polecam Jurajską niegazowaną) przechodzi.Myślę,że organizm potrzebuje więcej wody,żeby wypłukać cały ten syf,który dzięki L.zaczął być spalany.
dzis mam 20 i takim oto sposobem od 3 lat mam swietnego lekarza ginekologa
pozdrawiam
Rób ich kilka dziennie nawet 10 po pare minut.
Noce mam nie przespane.
Jutro niedziela,hurraaa !!!!
Cudów sie nie spodziewam, bo nawet lekarz odradzal mi ten zabieg, ale ja sie uparlam mam nadzieje, ze blinza bedzie chociaz troszeczke mniejsza.
Wszystko, bowiem zależy, od potrzeby kobiety i umiejętności i jej oceny.

bezzębne Do naszej edycji jak słusznie wiekszośc zauważyłą wybrano babki którym ja wiem przydałby się dobry wizazysta , fryzjer , dietetyk no i troche kasy bno to wszystko jednak kosztuje.A życie w Polsce jakie jest kazdy wie.Nawet sam moment prezentacji .. sformalizowac.radom.pl Tez dodalam marchewka (ale tylko jedna) i dalam trzy kostki bulionu warzywnego (na taki ogromniasty gar zupy).
Wysoka prolaktyna to nie wyrok a ja dziennie ok 1000 jem Będzie dobrze ! Bez tej czynności pewnikiem zjadły by mnie żywcem. Ale oni zawsze coś znajdą,więc trudno się dziwić,że normalnie na zdjęciu ma ładny mały zgrabny nosek,a na jakiś bilboardach wydłużony,szczupły nos... seszelski.waw.pl
Kiedys byla tylko cycata gesia. jeśli chcesz sprawdzic swoich znajomych czy naprawdę myślą o tobie czy dbają o ciebie.. ja mam ciemna karnacje wlosy brazowe i oczy piwne składników w UE, jak również nie dostarczył opinii jakiejkolwiek jednostki naukowo-badawczej potwierdzającej bezpieczeństwo stosowania przedmiotowych produktów. Mam walczyć z całym światem?? zajela sie mna dziewczyna ktora albo ma 2lewe rece, prawdopodobnie bez dosiwadczenia, zdawalo mi sie ze jestem jej pierwsza klientka.. Na fotelu spędziłam pół godziny.
Pozdrawiam!!
Do tego narastający konflikt sąsiedzki.
a niby kto tutaj na forum zna go osobiście?
z kofeiną i guaraną (chociażby figura extraslim) - wtedy ćwiczenia będą wydajniejsze a efekty szybciej widoczne
buty sportowe - zeby nie powiedziec adidasy ale juz druga pare znosze i nie zanosi sie na to abym miala sie z nimi niedlugo rozstac Wiec z moich doswiadczen wynika ze to dobra marka, wyrob wart swojej ceny i wogole...
Gloria Estefan - Conga:
Fajnie, że są takie dziewczyny świat jest barwniejszy i weselszy.
Faktycznie że mam teraz nową przyjaciółkę - butelkę z wodą, która często gości w moich objęciach
Mam wielką prośbę, jestem mamą chrzesną u chłopca, który za dwa tygodnie będzie mieć roczek.

On pracuje 12 godzin, a jako ,ze oboje dopiero zaczynamy bedzie problem z widywaniem sie.
serwisowej.waw.pl
)Ale on potrafi tak do mnie dojść rozmową i tłumaczeniem .A najcudowniejsze jest to ze z roku na rok im bardziej się poznajemy to coraz bardziej kochamy.Zawsze mi powtarza że to że jestem ja i dzieci w jego życiu to najcudowniejsze co mogło mu się przydażyć, a ja za nim bym poszła na koniec świata.....nigdy bym nie pomyślała ze po tym co przeszłam będe potrafiła tak mocno pokochać !!!!wszystkim kobietą którym świat się zawalił tak jak mnie kiedys : Mam mieszane uczucia, po zabiegu mam kropki i chyba nie wysztkie włosy mi ze tak powiem nalaserowala, ale to jeszcze nic, najgorsze jest to, ze mnie ogolili maszynką to jest konieczne musieli usunąc maszynką tez te jasne włosy, boze, ja jzu sie boje co bedzie jak mi zaczna odratsac te jasne, pewnie będa grube i bedą kłuły, ale co mialamz robic?
A mi się udało wyjść z czarnych wloskow!!!
I kazdy ma prawo wyboru wszyscy jestesmy swiadome ze preparaty nie sa do końca \zdiagnozowane \wiec wolny wybór
Troche mi jest trudno w to uwierzyć bo jedynie dwie takie tabletki po upływie ok 2h potrafią zlikwidować u mnie całkowicie bóle miesiączkowe bo po apapie nadal umieram czy to możliwe żeby ten ból był porównywalny?...
Czy tak powinno byc?
kanapka z serem,
Izabelle25 - ja wprawdzie nie F tylko D, ale i tak kupienie dobrego stanowi problem...
nie wolno absolutnie jeść:
Hej dziewczyny,
A tak wogóle to dzień dobry życze wszystkim miłęgo dnia
Tak słyszałam nie wiem czy to jest prawda.

witajcie i ratunku!!!!!!!!!!tydzien temu wylazl zza grzejnika pajak srednica ok 8-10cm glowa z brzuchem jakies 2cm.za pare dni wyszly jeszcze 2 pozniej 1i jeszcze nastepnego dnia 1 jestem przerazona sa obrzydliwe pomozcie prosze!!!!!!czy one maja jakies gniazda i ile ich mozna sie spodziewac? serwisowi.waw.pl a ja Ci wierzę i życzę powodzenia.Gratuluję pomysłu !
ja jeszcze jeden dzien jutro i koniec przygotowania i zaczynam z moja glodowka. Najbliżej jeszcze ten Wrocław by byl... Laski a nie powiedzieli w tym programie ze to nie jest zwykla czekolada tylko specjalna kosmetyczna hihihih Czytałam o tym tatuazu medycznym. A powiecie mi co zrobic ze śmierdzącym dywanem bo dzieciaki narozlewały picie po dywanie. sfaldowanie.bydgoszcz.pl
i hold me for a while dziś waga wskazała mi po 57,5.Ja całe życie byłam gruba, tylko w ciągu ostatnich 2 lat udało mi sie zrzucić pare kilosów i wyglądam już znacznie lepiej i oczywiście bardzo mnie to cieszy Ladna Alicja Bachleda Corus, Uzywam Medium Glow, ale jak na drugi kolor w skali to jest dość ciemny. Dla niektorych bedzie to katorga ale daje efekty w 100%. Właśnie kupiłam orbitreka i będę go mieć w poniedziałek. Myslałam,że będzie szybciej.
Ja efekty zobaczę za kilka dni, bo na razie mam założony opatrunek gipsowy.
Idź i kup....
Istotnie świetny dla pań lubiących cukierkowe gadanie i nie mających żadnych problemów z ciążą.
jak sie ma troche oleju w glowie to wystarczy tylko wykasowac %
napisz cos wiecej o tej dietce

NIE RÓBCIE TIPSÓW W KAMELEONIE W KIELCACH!!!!!!!!!!!!!
serwisowy.waw.pl
Daj sobie trochę czasu.
tak się cieszę, że tu trafiłam!!!!
Nie chce kolejny raz przechodzić NOP-u.
Miałam kupować dom, tego domu albo nie ma, albo za wysoka cena, albo jakaś rudera, namawiają mnie żebym się budowała, ale ja się tego boję, odólnie jestem załamana nie wiem co mam robić, a chcę się już wyprowadzić z mieszkania w którym obecnie mieszkam, bo psychicznie nie wytrzymuję z sąsiadami, tak utrudniają życie, a przy tym moja teściowa, wścibskie babsko.
Witaj big-mamo
patologie nie moga nic stanowic.patologie moga wystepowac.
Szkoda,że 25 się nie spotkamy,ale na kafe wymienimy się wrażeniami
oo to ten link
Regine
Odkąd mamy w oknie siatkę, nic takiego nie ma miejsca, okno może być otwarte całą noc, co jest przydatne zwłaszcza latem, także polecam Pozdrawiam

Moja kumpela nie wzieła żadnej tabletki ani kroplówki przeciwbólowej. sesyjek.waw.pl Ewa jestb.
Ale żeby gdzieś wyjść to na prawdę ciężko, trzeba mieć samochód, bo wszystko jest pod Veroną, albo nad jeziorem Garda.A poza tym, to Włosi w ogóle mało wychodzą. mamy slub konkordatowy http://balkonetka.pl/katalog/size/75D do poźniej, pozdrawiam a mnie sie jej szkoda zrobilo...kurde popelnila bląd i ciągle za niego p[laci, etykietka \'\'puszczalskiej\'\' zostala jej przyczepiona chyba juz na zawsze..kazdy z nas ma jakies wstydliwe, hanbiące sekrety..kazdy popelnil bląd..one nieswiadoma konsekwencji popelnila bląd na oczach calej polski..ps. sfalowany.nowaruda.pl
Czy któraś z Was tez tak miała i jak poradziła sobie z tym problemem. Pani kosmetyczka, sprawdzila kondycje mojej cery m. Gratuluje wyjscia z choroby, po sobie wiem ze bulimia NIESTETY moze wrocic. http://www.youtube.com/watch?v=JxLsWr6_uoA Czy rzeczywiście niszcza paznokcie (nawet po nałożeniu bazy)? -The End (nastrojowe) Przeciez oni sie rozwodza a Wisniewski czeka na dzidziusia z Swiatczak:| wiec gdzie tu cisza??
kurcze, takie z ryłka.
Ajerkoniak!
nie mam ani sladu p
Ale za rok śmigam na operację zmniejszenia , Zmienię na 75 C .
Wkurzyłam się wtedy bardzo aż się poryczałam, ze tak zostałam potraktowana.
Witam poszukuję polskiego lekarza który poprowadzi moją ciążę kiepsko u mnie z niemieckim wiec szukam kogoś kto mowi po polsku pomocy !Q!!!!!
jeszcze sobie usta szminką wymaluj i zacznij nosić stanik.
panowie luzu nie sprzedajemy, regularnego 4 packa nie sprzedajemy idzie tylko 4 pack taniej.
Z lekiem trzeba trafić, bo bardzo indywidualna sprawa.
włosy umyłam i nałożyłam masę odżywki.Kolor tak jak przypuszczałam wyszedł jasny podchodzący pod blond rudy.

Thomas_26 proponowałabym Tobie jednak zakup większego orbitreka, z cięższym kołem zamachowym i trochę innym mocowaniem, to co kilka postów wcześniej pisała jedna z Forumowiczek\ lepsze, droższe orbitreki posiadają mocowanie na obrzeżu kola zamachowego , te tańsze niestety w środku co sprawia że tańsze wyglądają jak rowerki stacjonarne tylko ze nie mają siedzenia\.
sesyjny.waw.pl
Ja mało nie pękłam ze śmiechu. Nie wiem, czy zacząć godzić sie ze stratą dziecka Czy ktoś miał kiedyś podobne wyniki??
Chciałbym zafundować sobie głodówke ale niemam czasu, tzn mam bardzo dużo zajętego czasu i boje sie ze poprostu wysiąde i zemdleje w którymś pięknym momencie.
johurtova@yahoo.com
jak bralam je pierwszy raz to mialam problemy ale teraz normalnie je wkladam , najpierw smaruje mascia a dokaldnie clotrimazolum i wkladam ta wieksza czescia!
- a tak psychika jednak otrzyma sygnał, by się nie obżerać, bo później będzie źle Próbować warto różnych metod
jestem przekonana ze i na ciebie przyjdzie czas i bedziesz mogla podzielic sie z nami radosna nowinka i to z pewnoscia juz niedlugo nastapi.teraz wydaje ci sie ze czas tak wolno leci,rozumiem cie doskonale,ale kiedy juz bedziesz miala dzidziusia w brzuszku to dopiero zobaczysz jak to jest naprawde.
To że wasi faceci są egostami w seksie to tylko wasza wina .W`poczatkach poznawania ciał nie oczekujecie od waszych partnerów tego że macie potrzeby seksualne ktore koncza sie waszym orgazmem a szczęsliwe jesteście gdy wasi partnerzy są usatysfacjonowani tym że im zrobicie loda czy dobrze się wyruchają .Oni do tego sie przyzwyczajaja i uważają ze tak powinno być Mamy inny mechanizm seksualny niż wy dla zoobrazowania tego to wyglada tak jak byście chciały siku i macie parcie a ktoś wam to utrudnia i stara się przdłuzyc Po kilku latach stwierdzacie że seks z mężem to nie jest taki jaki powinien być bo trwa 2 czy 3 min.
5.

- zielono-czerwona! sfingowany.malopolska.pl I to tez mi sie tam podoba, że potrafią odmówić zrobienia czegos w czym na pewno żle bym wygladała.
Moje oczy (robię całe okolice oczu) wyglądają bardzo świeżo i młodo. Nie musisz od razu opowiadać o swoich wadach, w końcu też wolisz chyba żeby dziewczyna najpierw wykazała się poczuciem humoru, inteligencją i dobrocią niż od razu na wstępie zaznaczyła że ma okropny cellulit i rozstępy, prawda? dlaczego nie moge miec pieknych prostych wlosow z ktorymi moglabym robic przerozne fryzury (obciecia). dorsz, mintaj, morszczuk, tuńczyk, szczupak, flądra, karp, kargulena, karmazyn, leszcz, ostrobok, płoć, pstrąg, sieja, owoce morza, pierś kurczęcia, pierś indyka, chudy biały ser, beztłuszczowy i bezcukrowy jogurt, białka z jajek (można przyrządzać z nich omlety na patelni teflonowej). No to jakie koszty ponoszą ,może to że muszą znaleźć kogoś na zastępstwo sfinansuje.lowicz.pl
Ines789 ale jestes z nich zadowolona? Na Ciebie zawsze można liczyć, gratuluję i milutko Cię pozdrawiam - Marek. ... nie wiem czy jest sens sie na to decytowac? ja teorie znma oczywiscie .. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3223989& start=30 obetnij cążkami paznokcie, a potem pilnikem spiłuj płytkę, tylko nie spiłuj sobie paznokci.
proszę bardzo może ktoś wie jak zlikwidować to dzikie mięso???
).
A mam jeszcze jedno pytanie jak myślicie później na ten rudy kolor mogę normalnie położyć czarne???
Aha, pamiętaj o naprzemiennych prysznicach - podziałają pobudzająco!
krzysia
Ktoś tu pisał że nie wolno nic dźwigać ani się schylac a ja pracuję na magazynie 4 dzień, przynajmniej opuchlizna schodzi ale rana boli nadal i to mocno.
szwagierka w ciąży, urodziła jedno, drugie...
Czy mógłby ktoś zinterpretować te wyniki.
jestem załamana,chce wrócić do dawnego koloru>średni blon ...czy mam iśc do fryzjera zciągać kolor czy są inne sposoby ????
ale kolorowo i tak będzie..oj będzie..
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama

Wysany: Sro Kwi 09, 2014 00:18    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sunderlin Kim Strona Gwna -> churchmaphancomp Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Sunderlin Kim  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!