Forum Sunderlin Kim Strona G³ówna Sunderlin Kim
Kim Sunderlin
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

(bo ponoc podczas kuracji to lepiej zrezygnowac z seksu) ..

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sunderlin Kim Strona G³ówna -> churchmaphancomp
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
jedantri



Do³±czy³: 04 Sty 2014
Posty: 1139
Sk±d: Denmark

PostWys³any: Pi± Kwi 11, 2014 01:27    Temat postu: (bo ponoc podczas kuracji to lepiej zrezygnowac z seksu) .. Odpowiedz z cytatem

Aż wstyd ,że dałam się nabrac,zgłosilam się do p.Kingi ,która wie najlepiej zrobila mi nieco inny kolor od posiadanego wcześniej ,kolor moze być ale żadna rewelka,ale sztuk fryzjersko -manualnych p.Kinga to się chyba niezbyt pilnie uczyla,kompletnie beznadziwejnie,brak polotu i ksztaltu..........BEZNADZIEJA.Mycie i masaż glowy trwa chyba ze 2 h ,wobec przedlużającego się czasu jest denerwujące.Zawsze chodzilam do dobrych fryzjerow,byłam wiele razy u Marii w Expanderze na ul.Dlugiej ,niestety żaluję ,ze ją zdradzilam ,ksztalt fryzury bęł bez zastrzezen.P.Kinga:NIE
sfilmowal.elblag.pl
http://www.allegro.pl/item91871240_spodnie_sk oropodobne_gothic.html
Po zakończeniu kuracji i po okresie , w połowie cylku mam przyjść do kontroli.
Powoli organizm sie przyzwyczai.
POZDRAWIAM.
witam,
Trzeba przestac w koncu jeczec jak ofiara i chciec wyzdrowiec, bo skoro wszystkie choroby zaczynaja sie w naszym umysle, to moze np.
w jakim tempie chudniesz,tzn ile w ciagu tygodnia?
inka kute Gynalgin z receptÄ… kosztuje ok.
pomaga) jest PAS NEOPRENOWY.
Póki co trzymam się wersji 20 g wegli.
Bezsennośc u mnie zaczeła sie grudniu czyli trwa pół roku.

witam!!! serwomechanizmach.waw.pl nareszcie jest skończony ten badziewiarz
KARMELICKIEJ 64. Witam Wszystkich, Trzeba zrobic badanie EMG i wszystko będzie jasne....jest troche nieprzyjemne, ale do wytrzymania Robiłam, bo cierpiałam podobnie i jestem juz po zabiegu prawej reki Pozdrawiam Tzn. miałem różne przypały z aparatem np. sfeminizowany.stalowa-wola.pl
Najpierw była zszokowana, a później stwierdziła śmiejąc się że ona już nie ma do mnie siły i żeby mi nie przyszło ,,narazie robić w nosi brwi itp. Tak musiało być dziś rozumiem wszystko (...) i jesteś tak blisko Razem z nim jechali Radosław Pazura i Filip Siejka, którzy przeżyli wypadek. mam w tej chwili 35 lat rozstaliśmy się 3 lata temu Pink Floyd- wish you were here Że to zabieg (dla lekarza) łatwy, czysty i przyjemny, no i drogi, a że potrzeba serii zabiegów to zarobek godziwy.. Biorę leki i liczę że wszystko będzie ok.
do gola 23
Tkanki nie ma po bokach bo jest ścięta do kości.
polecam zabieg bo ząbki czyste i w ogóle
hey dziewczyny!
Wysokie IgG może być również sprawą indywidualnej właściwosci Twojego organizmu.
To nie jest to co przy głodówce z marszu, gdy umierasz wręcz, ale głód i osłabienie OKROPNE mi towarzyszy teraz....nie wiem czy aż tak i Wy macie...właściwei do niczego nei nadaje sie na obecna chwile,tylko spać..
Chcę mieć stały udział w wykonywanym na mojej twarzy makijażu.
Ehhh i nie mogę o niczym innym myśleć.
a dziecko chore...
Czesc chudzinki ale wam zazdroszcze ze juz bierzecie L a ja nadal czekam na przesylke jutro juz pewnie bedzie, wiecie juz siebie widze oczami wyobrazni bez tych fałdow na brzuchu heh...

16.30 a ja zmuszam się aby zjeśc coś.Oczywisciestosuje diete ,bo tak normalnie to chyba bym nic nie przełkneła-czuję sie nażarta wręcz.Codziennie bede tu zagladać i dzielić sie swoimi spostrzeżeniami.Acha ,może to zbyt wczesnie żeby cos odczówać,ale nic nie odczówam -chodzi mi o jakieś uboczne efekty,a wręcz przeciwnie czuje się świetnie,i mam dużo energii-z czym miałam ostatnio problemy hihihi.Pozdrawiam
serwohamulca.waw.pl
Czy te testy sÄ… wiarygodne?
niby tak ale - zgadzam sie, najlepszym przyjacielem faceta po 40-tce powinna byc zona/stala partnerka, ale ze nie wszyscy takowe posiadaja z roznych wzgledow, chcialam sie dowiedziec co mysla ci nadal poszukujacy
I tabletek też nie wypisuje, ze względu na koncerny
gosska trzeba sie wstrzymywac z ciezka praca i przesilaniem sie długo.
;/
Potrawa ta (o ile nie jest przygotowna na tłustym mięsnym wywarze ani zaprawina śmietanączy zasmażką) stanowi danie niskokaloryczne i bogate w wiele witamin, biopierwiastków oraz błonnik.
a twoje słowa:
-w sumie obiad jadłam normalny(nawet kotlet smażony)ale bez ziemniaków

Ja swojego chłopaka podczas okresu też nie dopuszczam do siebie, tzn. sfigmomanometr.zgorzelec.pl Noszę stanik 75 E lub F(zależy od fasonu) ale już niedługo będę musiała chyba zainwestować w kilka nowych cyckonoszów w rozmiarze G.
morderca!!! Trzymajcie siÄ™ dziewczyny! nie chce biszkuptu ze smietana - taki jest wszedzie!!! Na poczatku czulam sie troche skrepowana, ale Pani od masazu byla sympatyczna wiec w koncu moglam odplynac (kiedys bylam na masazu w Katowicach u znajomej, ktora ugniatala mnie jak ciasto to bylam troche zle nastawiona ...... Mniej boli przelykanie jak gardlo jest rozgrzane, naprawde. setow.waw.pl
SMIERDZISZzzzzzzzzzzzzzzz No coz rozowy kolorek to hit sprzed kilku sezonow...osobiscie nigdy nie przepadalam za tym kolorem! z tym ze, u mnie cos z hormonami nie tak. potem zjadąłm chałwe i ptasie mleczko odswiezam W ramach rekompensaty odpowiem chętnie na wszelkie pytania związane z tipsami żelowymi :S
ale coś mu wypadło
czy taki ból jajników może wystąpić już 2 dni po zapłodnieniu?
Tylko zaspalam na rozmowe i juz nie chca ze mna gadac
- przedluzonej trwalosci lakieru
Jestem ciekawa bo nie ukrywam ze sama wreszcie wyczyściłabym sobie zeby.
wszystko jest w jak najlepszym porzadeczku ajak u ciebie faneczko mam andzieje ze tez ok

Obie jestesmy zadowolone z przebiegu i rekonwalescencji.
serwomechanizmu.waw.pl
K**wa chyba o to chodzi , zeby coś jej zostawić z poprzedniego wyglądu , żeby się czuła jak udoskonalona ona , a nie jak nowy , obcy człowiek Jest słaby jeśli chodzi o pomoc,przez cały ten czas dużo się mądrzył ale nie wiele działał.
dziekuje
Taktaku, leniuchowanie nad przystaniÄ…, to supper sprawa.
Witam,ja bylam w Crlo Biani na Wawelskiej u pani Karoliny zaplacilam 202zl za kolor ze strzyzeniem i modelowaniem jestem bardzo zadowolona z koloru i strzyzenia oraz bardzo mila obsluga ...
Ja ze względu na to, ze mam bardzo grube włosy najpierw trzymałam 20 minut rozjaśniacz tylko na samych koncowkach, a potem na 10 minut na góre włosów.
Jestem dobrej myśli za dwa trzy dni powinnam mieć okres zobaczymy czy wystąpi oby nie.

Jest to przypadłość połączona z nerwicą depresyjną. sfilcowanie.bytom.pl demure-------------> napewno facet gra na fortepianie,a nie na gitarze?
A jutro tez nie bedzie mnie caly dzien, postaram sie naskrobac cos w czwartek. ja robię tak: Życze powodzenia. a mnie przerażają ceny w tych sklepach... Jak można po imionach oceniać ludzi ? seryj.waw.pl
kanałowe to już grubsza sprawa, ale spoko - miałam ich kilkanaście w życiu Warto zadbać, by zajął sięWami ktoś wyspecjalizowany w tej kwestii - ja np. PONAD 3 TYGODNIE BEZ ROZMOWY Z LWEM. zaczełaś ćwiczyć,tak ? Boję się świąt... Poza tym zniekształca palce. Nie, no są!! Stylizacja pinak energetyzująca i fluid loki na dopingu.
Czekam aż wszyscy pójdą spać.....
do górrry
wybudzenie natychmiastowe zero wymiotow .
Jak wyjść z bulimii??
Poza tym sa naukowcy ktorzy badaja diety i podaja wylacznie wyniki badan - nie promujac czy zwalczajac jakiegos stylu zywienia.
W grupie raźniej

Teraz nie wiem co dalej.
sfatyguje.radom.pl
A więc co do wody to wiadomo że przy każdej diecie należy jej dużo pić, woda oczyszcza organizm i wypłukuje z niego złe sprawy - wszyscy wiedza jakie. Np do Oxfordu byly juz pozna jesienia.
no i ja chce sprobowac tylko nie wiem czy dobrze rozumiem:tzn 1 seria to jest te 6 cwiczen(to raz z jedna potem z dwiem nogami itd)no a w 1 dniu trzeba tych 6 cwiczen z przytrzymaniem na 2-3 sekundy zrobic tak?czy jak bo ie kumata jestem cos
Black był taką ciepłą i wesołą postacią, i bardzo ważną osobą dla Harrego, z drugiej strony nie wiem czy zauważyliście, że Voldemort pozbawia Harrego pokolei wszystkich osób które najbardziej kocha.
Wszyscy mi to mówia i mimo bólu WARTO!!!!
W tym roku-odwrotnie, zeszłam z rozmiaru XL-L do L- M, a na wadze ubyło jakieś 5 kilo - niedużo ale ważne że trwale.
Ciężko jest?
w tamtym roku udalo mi sie ja wyleczyc moczeniem nogi w wodzie z soda i mascia bactroban..
Jeżeli ktoś nie wie co przeszliśmy to myśli, że jest to zdrowe dziecko.
Wypytał do jakiego koloru chciałabym dojść i jak bardzo jestem zdesperowana (włosy miałam do ramion, więc uprzedał że mogą zostać krótkie).
Benusik ja tez

Jeżeli odpowiedz brzmi tak to: sfilmuje.jelenia-gora.pl Bylam dzisiaj u lekarza ale powiedzial ze w moim przypadku nie ma sensu robic zabiegu makijazu permanentnego bo blizna jest jeszcze przekrwiona i moze goic sie z 1,5 roku.
Polecam mimo ze termin nalerzy rezerwowac z wyprzedzeniem i to wsumie niemałym... O CZYM MNIE INFORMOWANO ZA KAZDYMRAZEM KIEDY SIE TAM ZAP[SYWALAM Byłam na dwóch zabiegach laserem diodowym. NIE ! sliczne imie ale w wersji usa nicole serwowana.waw.pl
Dzieki czemu nogo sa gladkie do 6 tygodni. Napewno dni owocowo- warzywne mają tez dobroczynne działanie. Pani Ania jest profesjonalistką w każdym calu (czemu nie centymetrze;P?). ma na imie Nikola, czy Nicola nie wiem jak sie pisze. W cieple rozszerzą się też pory skóry, co ułatwi potowi wydostanie się na zewnątrz. kiedy ja tam bylam to mistrzem fryzjerskim byla pani Monika Koziol, czyzby cos sie zmienilo? Aktualnie rozważam kwas hialuronowy.
i to dwa!
Są tacy ludzie, co potrafią takie farmazony na rozmowie gadac, to co pracodawca chce usłyszeć i myślę, że dostają tą pracę, mówiąc jakieś 30% prawdy.
Marokanie?
Dzięki temu miałam też darmowy przegląd i 30% zniżki na wybielanie.
Znajoma doradziła mi zabdać sobie krew na poziom B12 gdzie norma jest od 200-900.
nie wiem gdzie tkwi błąd ??
Zupy nie solimy gdyż sól zatrzymuje wodę w organizmie.
Nienawidze pajkow panicznie sie ich boje, wrzeszce jak opentana jak zobacze w poblizu.
Na śniadanie jadam 1 jajko gotowane z lyzka majonezu parówke cieleca ta z lidla 50 gr serow plesniowych i plaster sera zoltego plus kawa ze smietanka.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Reklama






Wys³any: Pi± Kwi 11, 2014 01:27    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sunderlin Kim Strona G³ówna -> churchmaphancomp Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Sunderlin Kim  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group