Forum Sunderlin Kim Strona Główna Sunderlin Kim
Kim Sunderlin
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

chcialabym kiedys zobaczyc 60 na wadze!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sunderlin Kim Strona Główna -> churchmaphancomp
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1139
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 08:46    Temat postu: chcialabym kiedys zobaczyc 60 na wadze! Odpowiedz z cytatem

http://www.gimmestars.com/images/eva_mendes/i mages/eva_mendes03_jpg.jpg seks ofertyv - a w biodrach tyle co J.Bergmann, J.Flank, E.Wachowicz i A.Spieczyńska (.......) pozdrawiam
[url=http://naruto.anime-roleplay.co.uk/index.php?topic=385740.new#new]Tak jak większośc z was z zamiłowania chciałbym być fryzjerem.

to moze od jutra sie razem zabierzemy za zdrowe odchudzanie,hmm?
Otóż we wtorek mam mieć (po tylu latach) zabieg dermabrazji mechanicznej, dosyć bolesny ale podobno skuteczny.
Popijam i czuję miłe ciepełko rozchodzące się po ciele.
Spoko, takie paski sa fajne.
ze to jest najlepsze rozwiÄ…zanie.
A co do materacyka to mamy gryczano - kokosowy
I włosy wyglądają na bardzo zdrowe.
zanim zaczelam tez mnostwo przeczytalam i skonsultowalam watpliwosci z kilkoma trenerami, stad wiem ze robilam dobrze

nie slyszeliscie ze w 4 edycji wystepowac beda same piosenkarki seks ogłoszenia jak doprowadzic je do ladu tak zeby wszystkie byly krecone i nie puszyly sie?

bardzo trudno jest wynajac cokolwiek bez depozytu, bo duzo ludzi niestety oszukuje i wlasciciele sie po prostu boja. W poniedzialek pojechalismy do znajomych na grilla. dzień piąty Ma filtry wodne i filtry hypa. mimo ze salonik wyglada dosc kiepsko z zewnatrz to kosmetyki sa loreala,matrixa,wella kreatese a ceny wcale nie sa tragiczne! anonse erotyczne
ostatnio wybierałam się do pracy (więc poranne posiedzenie przed lustrem: Druga rzecz, to zdarzył mi się w związku z zabawą z prysznicem też śmieszno-przykry fakt - przez jakiś czas byłam w takim niezobowiązującym związku (dziś to się określa friends with benefits) i kiedyś, jakoś tak podczas rozmowy, po troszkę większej dawce alkoholu zaczęliśmy sobie wyjawiać jakieś tam nasze sekrety i między innymi ja wspomniałam o tych moich zabawach z prysznicem. nic Ci to nie zaszkodzi , masz czas. Nie wiem czym to jest spowodowane - jestem w pracy juz 2 tygodnie po urlopie (pracuję przy komputerze fotel mam z podłokietnikami, i mysz obsługuję prawa dłonią) - zaczynam podejrzewać może ucisk łokcia na fotel zaowocował tym obrzękiem - nie wiem czy udać się do lekarza czy podjąć na razie własne sposoby (masaże, maść, witaminy) Efekty są widoczne u mnie już po 3 zab. Nastepnym razemjak bede w Polsce to musze kupic jakas drozsza, no i nozyczki. A z tą kawką z internetowym przyjacielem daj sobie spokój.
Od dwóch lat próbuję obserwować, kiedy ataki bulimii występują u mnie częsciej, kiedy rzadziej, co jest przyczyną tego wszystkiego, czemu nie potrafię tak po prostu przestać itp.
Pa
I juĹĽ tak skomplikowany ĹĽyciorys...
Atenar - od 35 lat nie jadam śniadań, po prostu nie jestem głodna!
tak jak pisałam wcześniej,brak terminala i papierowe kubeczki.
hello!
to moze byc oznaka poczatku osteoporozy leiej zrob badania na nia
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Czw Mar 20, 2014 08:46    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sunderlin Kim Strona Główna -> churchmaphancomp Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Sunderlin Kim  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group