Forum Sunderlin Kim Strona Główna Sunderlin Kim
Kim Sunderlin
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

12800, z tego co wiem okrąhłe sa tańsze 10-11 tyś.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sunderlin Kim Strona Główna -> churchmaphancomp
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1139
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Pi± Mar 21, 2014 03:25    Temat postu: 12800, z tego co wiem okrÄ…hĹ‚e sa taĹ„sze 10-11 tyĹ›. Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu kazdy fryzjer maltretuje je wygryza strzepi .... adwokat kraków od jednej kromki jeszcze nikomu nic sie nie stalo. MoĹĽe Ken Laszlo \don\'t cry?Nie wiem,czy o to chodzi....
Tez sie ,nim'' brzucha nie spali??
Dziewczyny czy korzystałyście lub korzystacie z chodzików dla swoich dzieci?
alescie popierniczone - dzidzie
Reese Witherspoon:
i do lozka na noc nic nie dostalam ale o dziwo spalam jak dziecko .
Ale po co katować się bez potrzeby?
muszę cię zmartwić ale mało osób chce przyprowadzać swoje dziecko do innego domu, najczęściej rodzice chcą by opiekunka przychodziła do nich.

uppa seks ogłoszenia w talii ale jeszcze do ideaĹ‚u dalekooo....

hej Mysle ze jednak nie zabije Harrego...kiedys bedzie mogla opisac jego dorosĹ‚e zycie moĹĽe kiedyĹ› sam bÄ™dzie dyrektorem Hogwardu Smile juvedrm ? teraz tutaj aukcja PrzeczytaĹ‚am juĹĽ setki artykuĹ‚Ăłw na temat toxo- wszystkie mnie przeraĹĽajÄ…. portal społecznościowy
Ja mam 30kwietnia i maja mi sciagac to zelastwo. Jak macie problem to po cholere pytacie na forum idiot*ek które chcą wkładać sobie tabletki z opakowaniem bo ktoś powiedział że nie wolno wyłuskiwać... lepiej wyjść na spacer Niewiele też będę miała czasu poza pracą, głównie wieczorami i nie wiem gdzie będę mieszkać. ja dzis 9 dzien robilam, musze przyznac, ze efekty coraz lepsze, jzu sie niemoge doczekac kiedys skoncze ;D ja tez sie specjalnie nie mecze, tzn. BALASAMY MASECZKI Ja tez nie mam żadnych bóli głowy.
A jak wlatuje z woda syf z jelita grubego do niego to to nie jest trujÄ…ce?
tu mnie jeszcze nie było..;P
Mozecie cos powiedziec na ten temat??
pozdrawiam ciÄ™ i wszystkich tych ktorzy czytaja i wiedza o czym mowie......
i nastepna nie mowie ze akurat zle robisz, ale warto sprawdzic, skoro nie ma efektow
Ps.
Trzymajcie sie dziewczyny chyba jutro ostatni dzien?
Teraz na nowo zaczelam nauke chociaz z dziecmi i praca to ciezko znalesc czas..
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Pi± Mar 21, 2014 03:25    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sunderlin Kim Strona Główna -> churchmaphancomp Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Sunderlin Kim  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group