Forum Sunderlin Kim Strona Główna Sunderlin Kim
Kim Sunderlin
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

kobieta mająca 72 cm pod biustem, może nosić zarówno bh

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sunderlin Kim Strona Główna -> churchmaphancomp
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1139
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Nie Mar 23, 2014 14:11    Temat postu: kobieta majÄ…ca 72 cm pod biustem, moĹĽe nosić zarĂłwno bh Odpowiedz z cytatem

Zostaw mi swojego @ to Ci wysle linki na strony gdzie masz wszystko dokladnie opisane seks oferty Słyszałam, że dwa dni od zabiegu nie można się wysilać, ale skoro są to tylko brzuszki, hmm? W pazdzieniku mam badanie w poradni metabolicznej a w listopadzie w poradzni genetycznej wiec wtedy bedziemy wiedziec cos wiecej.Zastanawia mnie tylko to ze lekarz do tej pory nie zlecił tomografi komputerowej bo stwierdził ze jak mała nie miała nigdzy drgawek ani zaburzen to badanie mozna przełozyc na pozniejszy czas.
a jednak dostalam okresu..opoznil mi sie co prawda 10 dni ale wazne ze jest!
Aja witam z Rzymu,mieszkam tu od 10 lat nie siedze duzo na necie z braku czzasu....
Dam adres www polecam bardzo djstyle.com.pl jest tam adres jak dojechać można sie też umówić telefonicznie 032 7245027 .
A moĹĽe Ty czlowieku po prostu gardzisz czymĹ› czego nie znasz...
a to ciekawe tak niby wychwalacie te wieszaki 90-60-90 a one to niby piersi majÄ…???

Ja biore juz ponad trzy tygodnie, i nie schudlam nawet 1 kg. sex anonse najlepiej zrobisz jak pĂłjdziesz do kosmetyczki napewno Ci pomoĹĽe.

MoĹĽe brzydko? Ale jak juz wczesniej wspomnialam wszyscy pracuja, wiec na nadmiar towarzystwa nie narzekam. OLEJEKE BRZOWZOWY ? Jestem z WrocĹ‚awia 35lat. http://www.allegro.pl/item92897836__kolczyki_ masa_perlowa_3_kolory_.html adwokat kraków
ja byłam na giszowcu u pani kasi,jak ktoś nie zna to taka z zieloną grzywka przynajmniej ostatnio miała :-a) ludzi to tam za dużo jak dla mnie,straszny gwar,tragedii nie było ale mój mąż nie padł na kolana,to oznacza ze może być parę tygodni później byłam u Pana Wojtka Nooo i... Zazwyczaj powtarzałam sobie że od jutra zacznę się kontrolować, że w takim razie nie ma problemu. Zaberze popieram Cię całym sercem, ale niestety to nie realne. Przez kilka lata nie chodziła W OGÓLE do fryzjera, cięła je sama. mam tez ciagle dreszcze i jes mi na zmiane zimno i cieplo.juz nawet maz cos zaczal podejrzewac i pytal mnie dzis czy to nie przez to cudo co sobie zamowilam Nie wiem czego chce i dlatego pytałam. gibbonka, nawet niewiesz, że jesteś użyta w celu ich reklamy, zobacz:
mialam farbe ciemny braz na wlosach..
Powiem krótko ja to mam problem jestem osobą niepełnosprytną, ale noszę tylko aparat a tak zdrów jak ryba.
Dzień 3
Mnie swedzialo i piekło więc gin to mi zapisał.
Znajdziesz kogoś, kto będzie Ci w nocy pisał miłosne smsy, dla kogo będziesz całym światem.
widzÄ™, ĹĽe mĂłj partner teĹĽ - jakoĹ› muu nieswojo z moim brzuchatkiem..
był (miał wtedy 21 lat) dziś miałby 26
Witam
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Nie Mar 23, 2014 14:11    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sunderlin Kim Strona Główna -> churchmaphancomp Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Sunderlin Kim  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group